Iznākusi grāmata „Jāņu siers”

22. jūnijā biedrība „Siera klubs” Zemkopības ministrijā organizēja grāmatas „Jāņu siers” atvēršanas svētkus un Jāņu ielīgošanu. Bija Līgo dziesmas, ziedi, vainagi, sieri, pīrāgi ar sieru, ruletes ar sieru…Pāri visam – brīnišķīga grāmata „Jāņu siers” un daudz pateicības vārdu radošajam kolektīvam.
Pasākumu ieskandēja Ogres tehnikuma ansambļa dziesmas. Pēc tam sekoja sveiciens no „Siera kluba” vadītājas Vandas Davidanovas, Zemkopības ministra Jāņa Dūklava,  PKS „Straupe” valdes priekšsēdētāja Imanta Baloža, AS „Jaunpils pienotava” valdes priekšsēdētāja Viestura Krilova, PLPKS „Dundaga” valdes priekšsēdētāja Gunta Pirvita, AS „Lazdonas piensaimnieks” tirdzniecības vadītājas Helēnas Krūmiņas un citiem. Kopā pasākumā piedalījās vairāk nekā 60 viesi: arī „Siera kluba” valdes locekļi, biedri un sadarbības partneri, braukuši pat no Liepājas (Liepājas tehnikums), Daugavpils (Daugavpils Būvniecības tehnikums), Valmieras (Valmieras tehnikums), Vecbebriem, Ogres u.c.
Atkal tika slavētas gleznas „Jāņu siera ceļš” un sveikti to autori. „Siera klubs” izteica lielu pateicību Ogres tehnikuma direktorei Ilzei Brantei par kopprojekta veiksmīgu īstenošanu.  Un tad tika dāvātas grāmatas „Jāņu siers”.
„Mēs esam laimes lutekļi, jo šī ir „Siera kluba” izdotā septītā grāmata. Paldies piena pārstrādes uzņēmumiem par finansiālu atbalstu, jo grāmata ir „dārgs prieks”. Paldies visiem, kas esat atnākuši pie mums ciemos. Paldies par uzmundrinājumu turpmākam darbam! Priecīgus līgo svētkus!” vēlēja V.Davidanova.
Atkal dziesmas, atkal runas, pat kopīga deja, - kā siera ritulīši aizripoja stundas pirms Līgo svētkiem.

GALERIJA