23.aprīlis kārtējo reizi "ierakstīja" krāšņu lappusi "Siera kluba" notikumu vēsturē. Sadarbībā ar Ogres tehnikumu notika zīmējumu grafikas tehnikā konkurss, kurā piedalījās 21 jaunietis no 7 skolām (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Rīgas Būvniecības tehnikuma, Rīga Stila un modes tehnikuma, Ķeguma pamatskolas, Ogres centra pamatskolas un Ogres tehnikuma). Dienas galvenie "varoņi" bija Latvijas skaistie sieri no AS "Smiltene piens", "Cesvaines piens", SIA "Malevss" jeb "SierŠtelle", AS "Jaunpils pienotava", PKS "Straupe", AS "Rankas piens", LPKS "Baltu piens". Brokastu galdā bija AS "Talsu piensaimnieks", Smiltenes un Cesvaines sieri. Konkursa dienā redzēto, piedzīvoto, emocijas un pārsteigumu - brīnišķīgo gala rezultātu vārdos nav iespējams izteikt. Mūsu jaunieši ir ļoti talantīgi! Un mūsu sieri ļāvās viņu ideju piepildījumam!
|