ES Aizsargāto Latvijas produktu degustācija

 

30.martā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā svarīgs notikums - Starptautiskais profesiju konkurss “Mācies, proti, dari, vari, parādi” 11 valstu jauniešu komandām.
“Siera kluba” vadītāja Vanda Davidanova: "Esmu gandarīta, ka konkursantus pavadošajiem 70 pedagogiem noorganizējām ES Aizsargāto Latvijas īpašo produktu degustāciju un prezentāciju. Paldies visiem, kas palīdzēja, jo īpaši Inesei Bedeicei un Artūram.Hominam. Bija Jaunpils pienotavas Jāņu siers, Latvijas lielie pelēkie zirņi (ar speķīti), sklandrauši, rudzu rupjmaize ( to pasniedzām ar PKS “Straupe” kaņepju sviestu). Bija pat Carnikavas nēģi želejā (paldies labiem draugiem - Latvijas produktu entuziastiem) . Jā, zvejai aizliegums, bet baudīt nēģus gan neviens nav aizliedzis! Šiem produktiem - Latvijas patiesajam lepnumam pievienojām Aglonas maizes veistūkli (maizīte ar mīklā ietītu un ieceptu speķi) un Jaunpils pienotavas rūgušpienu, tā senatnē veistūkli ēduši mūsu senči. Ceram, ka šos divus produktus arī spēsim "ielikt" Eiropas izcilnieku plauktā, un darbiņš ir uzsākts.

   
...............................................................................................................................................................................................................................................................