Reģionālo laikrakstu žurnālisti bauda sierus

19.maijā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un departamentu pārstāvji tikās ar reģionālajiem medijiem. Reģionālo laikrakstu žurnālisti saņēma plašu informāciju par svarīgām aktualitātēm Latvijas lauksaimniecībā, zivsaimniecībā, mežsaimniecībā un lauku attīstībā. Īpaši aktuāls bija jautājums par piena ražošanu un piena cenām.
Biedrība „Siera klubs” bija sarūpējusi bagātīgu sieru un siera uzkodu degustāciju. Tika piedāvāts AS „Smiltenes piens” „Maazdamer”, „Mozzarella”, Krievijas siers, krēmsieri, AS „Limbažu siers” – „Grande Duro”, AS „Jaunpils pienotava” – kūpinātās siera bumbas, „Mini Mozzarella”, „Rullo di Mozzarella”, Suluguni, Brinza, „Olimps”, „Pavasaris”, AS „Talsu piensaimnieks”- Talsu ritulis – krāsainais un SIA „ELPA” Kazdangas sieri.
Pie pusdienu galda „Siera kluba” vadītāja Vanda Davidanova žurnālistus cienāja ar biezpiena un maizes torti un PKS „Straupe” ražoto Jāņu sieru. Par Jāņu sieru, kurš iekļauts ES Garantēto tradicionālo īpatnību reģistrā, žurnālisti saņēma plašu, skaidrojošu informāciju.