Smiltenes tehnikumā tiekas Ziemeļvidzemes piena pasaku rakstītāji

10. decembrī biedrība „Siera klubs” sadarbībā ar Smiltenes tehnikumu rīkoja piena pasaku un zīmējumu kamoliņa tinējiem semināru par sieru, kā arī sacīja lielu paldies par interesantajiem jaunrades darbiņiem. Uz pasākumu bija aicināti Ozolu pamatskolas, Ērģemes pamatskolas, Smiltenes ģimnāzijas, Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas, Palsmanes pamatskolas, Valkas pamatskolas, Blomes pamatskolas un Taurenes pamatskolas audzēkņi.
Skaistajā un mājīgajā tehnikuma restorānā bija klāti gadi un semināra dalībnieki noklausījās „Siera kluba” vadītājas Vandas Davidanovas stāstījumu par sieru vēsturi, šķirnēm, šā produkta nozīmi veselībā. Degustācijai bija atvēlēti AS „Smiltenes piens” ražotais MAAZDAMER, Krievijas siers, „Bakšteins”, „Mocarella”, biezpiena tortītes un AS „Lazdonas piensaimnieks” Ķimeņu un „Baltais biezpiena siers”.
Pēc sirsnīgām sarunām skolotāja Irita Tepere skolēnus aicināja ekskursijā – apskatīt Smiltenes tehnikuma jaunos mācību kabinetus, virtuvi, zāli u.c. Skaisti, moderni, mājīgi, gaumīgi, tie ir tikai daži vērtējumi, jo vārdos redzēto patiešām grūti raksturot.

arbiem naudiņa „satek”. Jācer, ka tā notiks arī Latvijas bērnu rakstīto jauko pasaku un skaisto zīmējumu vārdā.

 

GALERIJA